Haber

Karayollarında Bakım ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Kuzey Marmara Otoyolu Port-Sevindikli kavşağında bulunan V03 Viyadüğü’nde bakım ve onarım çalışması yapılacak. Bu nedenle çalışmalar sırasında bant aktarımı yapılacak, trafik akışı Ankara-İstanbul’dan çift yönlü sağlanacak.

Anadolu Karayolu Kızılcahamam-Kahramankazan kavşakları 17-31. İstanbul istikametindeki sol şerit 2. kilometredeki hendek yapım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, diğer şeritlerden denetim altında ulaşım devam ediyor.

Kınalı kavşağı-Silivri- Büyükçekmece yolu 22-25. kilometre, viyadük ve üst yapı yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle yolun iki tarafı da trafiğe kapatılıyor ve sürücüler yan yollara yönlendiriliyor.

Aydın-Akçaova-Muğla yolunun 34’üncü kilometresindeki kısmi çökme nedeniyle ulaşım sol şeritten devam ediyor.

Türkeli-Ayancık yolunun 6-7. kilometre, İnegöl-Bozüyük yolunun 32-36. Kilometresindeki asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolların bir kısmından çift taraflı ulaşıma izin veriliyor.

Diyarbakır-Mardin yolu 8-9, Kahramanmaraş-Adıyaman il sınırı-Gölbaşı yolu 23-25. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten çift yönlü sağlanıyor.

Iğdır-Doğubeyazıt yolunun 5-13. Sağ şeritte devam eden üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım tek yön olarak devam ediyor.

Trabzon-Rize yolunun 52’nci kilometresindeki Baltacı Köprüsü’nde yapılacak köprü derz onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten denetimli olarak gerçekleştirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu